جذابیت های گوگل

جذابیت های گوگل

جذابیت های گوگل – گوگل مضاف بر کاربری ای که عموم مردم از آنها مطلع هستند، ترفند و ویژگی های پنهانی دارد که میخواهیم در این مقاله به مرور چند مورد از این ویژگی ها بپردازیم.
۱٫ دریافت وضعیت آب و هوای شهر مورد نظرتاندریافت وضعیت آب و هوای شهرها در گوگل
برای دست یافتن به آب هوای شهری که در آن ساکن هستید و یا میخواهید به آن سفر کنید کافیست عبارت weather را در ادامه آن نام شهر مورد نظر را سرچ کنید. بعنوان مثال اگر در جستجوی یافتن آب و هوای شهر تهران هستید میبایست اینگونه سرچ کنید : weather tehran

۲٫ بازی آنلاین در گوگلبازی آنلاین در گوگل
جالب است بدانید در گوگل حتی میتوانید بازی آنلاین انجام دهید.در فیلد جستجو قسمت عکس گوگل( www.google.com/images) تایپ کنید Atari Breakout و مشاهده کنید بازی قدیمی و محبوب تنیس با دیوار که در کنسول بازی آتاری همه با اون آشنا هستیم، برای شما اجار خواهد شد.
۳٫ ماشین حساب
اگر میخواهید بدانید حاصل ۳ بعلاوه ۹ ضربدر ۵ بعلاوه ۶ چه میشود پیشنهاد میکنیم عبارت ۳+۹(۵+۶) را در گوگل سرچ کنید و حاصل را در یک ماشین حساب جذاب به دست بیارید.

ماشین حساب گوگل

۴٫ یافتن ساعت شهرهای جهان
با استفاده از سرچ time london میتونید ساعت محلی شهر لندن را بدست بیاورید و نیازی به سایتهای تبدیل هوشمند ساعت جهانی ندارید.

یافتن ساعت شهرهای جهان

۵٫ نقشه شهر یا کشورنقشه شهر یا کشور در گوگل مپ
بدون نیاز به GPS یا حتی نقشه میتوانید نقشه راهها و جاده ای یک شهر یا کشور را در گوگل بدست بیارید. کافیست سرچ کنید map tehran و نقشه تهران را ببینید و یا با کلیک بر روی نقشه اطلاعات تکمیلی از مراکز فروش و یا حتی پمپ بنزین های موجود در تهران را ببینید.
۶٫ آی پی من چیست؟
برای دریافت آی پی کامپیوتر و یا لپ تاپ تان میتوانید در گوگل سرچ کنید my ip و آی پی دستگاه متصل به اینترنت تان را بدست آورید.

آی پی من چیست

۷٫ گوگل اسکای و دنیایی جدید
اگر به نظر شما Google Earth خوب است، پس با ديدن Google Sky به وجد خواهيد آمد. Google Sky به شما امکان می دهد آسمان را جست وجو کنيد و عکس های ستاره ها، سياره ها و کهکشان های گرفته شده توسط تلسکوپ ها، کاوشگرها و ماهواره ها را مشاهده کنيد. اين عکس ها همچون عکسهایی است که با دوربین های مایکرو ویو و مادون قرمز گرفته شده است.

گوگل اسکای

۸٫ ساعت طلوع و غروب
با جستجو کردن هر یک از کلمات sunset و sunrise بعد از نام شهر مورد نظرتان میتوانید از زمان طلوع و غروب خورشید در موقعیت محلی ای که سرچ میکنید مطلع شوید. ( مثال : Tehran Sunset )

ساعت طلوع و غروب در گوگل

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید