تصاویر آیفون 7؛ ما پرچمدار بعدی روبرو هستیم؟

تصاویر آیفون ۷؛ ما پرچمدار بعدی روبرو هستیم؟

تصاویر آیفون ۷؛ ما پرچمدار بعدی روبرو هستیم؟

تصاویر آیفون ۷؛ ما پرچمدار بعدی روبرو هستیم؟

آیفون های اپل همیشه منبع شایعات و بحث و جدل های بسیاری بوده اند و آیفون ۷ هم از این قاعده مستثنی نیست. یکی از بحث برانگیزترین مواردی که درباره اپل و آیفون ۷ شنیده شده احتمال حذف ورودی ۳٫۵ میلیمتری برای هدفون ها و هدست هاست که می تواند مسیر پخش موزیک در تلفن های هوشمند را تغییر دهد. تا به حال هیچ تصویر دقیقی از آیفون ۷ منتشر نشده و تنها می توان به رندرهای کامپیوتری که از طرف گرافیست ها و علاقمندان ایجاد می شود استناد کرد. اما ما در وب سایت سخت افزار برای شما یک خبر داغ و فوری داریم. اولین تصاویر منتسب به آیفون ۷٫

این تصاویر برای اولین بار است که منتشر می شوند و دلیل کیفیت پایین آنها هم عجله ای است که ظاهرا یکی از کاربران خط تولید برای گرفتن این تصاویر مخفیانه داشته است. اولین نکته ای که با دیدن این عکس ها توجه بیننده را به خود جلب می کند حاشیه های بسیار کم اطراف نمایشگر هستند که ظاهرا در آیفون ۷ به حداقل رسیده اند. همچنین طراحی بدنه نیز کمی با آیفون های سری ۶ و ۶S تفاوت دارد و با بدنه ای ظاهرا مستحکم تر روبرو هستیم. همچنین عجیب ترین نکته ای که در تصویر به چشم می خورد عدم وجود دکمه فیزیکی Home است که مشخص نیست به دلیل تکمیل نبودن نمونه اولیه در محل خود وجود ندارد یا اینکه اپل آن را به کلی از آیفون ۷ حذف کرده است.

آیفون7

درباره صحت این تصاویر نمی توان اظهار نظر قطعی کرد، اما به نظر می رسد با نمونه ای بسیار نزدیک به مدل نهایی آیفون ۷ روبرو هستیم. نظر شما درباره طراحی پرچم دار بعدی اپل چیست؟

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید