افزایش سرعت اینترنت

افزایش سرعت اینترنت  : در این مقاله می خواهیم درباره بالا بردن سرعت اینترنت از طریق تنظیمات DNS با شما صحبت کنیم . ما همیشه سعی می کنیم سرعت اینترنت خودمان را بالا و بالاتر ببریم. حتما شما نیز بارها با روش ها و برنامه های مختلف سعی در اجرای این منظور داشته اید. با کارشناسان آی تی بازار همراه باشید و با یک جست و جوی ساده به آنها دسترسی پیدا کنید.
ایران و برخی کشورها سرورهای DNS کندتری نسبت به کشورهایی مانند امریکا و کشورهای اروپایی دارند. به همین دلیل بهتر است از دی ان اس های عمومی استفاده کنید تا با این کار کمی بر سرعت اینترنت خود بیافزایید. سوالی که الان برای شما پیش می آید این است که شماره های دی ان اس های مورد بحث را از کجا می توان پیدا کرد؟ چطور آنها را به تنظیمات شبکه خود اضافه کنیم؟
برای اعمال تنظیمات نیاز به داشتن تخصص زیادی ندارید. فقط مراحل زیر را دنبال کنید:
۱ – بر روی آیکن شبکه در قسمت پایین و سمت راست صفحه کلیک کنید. (مانند شکل پائین)
۲ – شبکه ای که استفاده می کنید را از لیست انتخاب کنید. بر روی آن کلیک راست کرده و Properties را کلیک کنید. به سربرگ Networking بروید. در صورتی که این امکان وجود ندارد و از شبکه لن خانگی استفاده می کنید بر روی Open network and sharing center کلیک کرده و در پنجره باز شده بر روی Local Area Connection کلیک کنید. سپس در پنجره باز شده بر روی Properties کلیک کنید.
۳ – در سربرگ Networking عبارت Internet Protocol Version 4(TCP/IPv4) را پیدا کرده و بر روی آن دوبار کلیک کنید. در پنجره جدید Use the following DNS server addresses را انتخاب نموده و شماره های دی ان اس های انتخابی خود را در قسمت های مربوطه وارد نمایید. در آخر بر روی OK کلیک کنید.
امیدوارم تغییرات سرعت اینترنت شما محسوس باشد!
در زیر شماره چند دی ان اس برتر را می بینید. می توانید از این شماره ها انتخاب و استفاده نمایید.و طبق مراحل بالا از این دی ان اس ها برای بالا بردن سرعت اینترنت خود استفاده نمائید .
Level3:               ۲۰۹٫۲۴۴٫۰٫۳             ۲۰۹٫۲۴۴٫۰٫۴
Google:               ۸٫۸٫۸٫۸                    ۸٫۸٫۴٫۴
ScrubIT3 :         ۶۷٫۱۳۸٫۵۴٫۱۲۰         ۲۰۷٫۲۲۵٫۲۰۹٫۷۷
OpenNIC4:         ۶۹٫۱۶۴٫۲۰۸٫۵۰         ۲۱۶٫۸۷٫۸۴٫۲۱۱
Public-Root5:      ۱۹۹٫۵٫۱۵۷٫۱۳۱         ۲۰۸٫۷۱٫۳۵٫۱۳۷
Comodo DNS:     ۸٫۲۶٫۵۶٫۲۶               ۸٫۲۰٫۲۴۷٫۲۰
OpenDNS:          ۲۰۸٫۶۷٫۲۲۲٫۲۲۲       ۲۰۸٫۶۷٫۲۲۰٫۲۲۰
DNS Advantage: ۱۵۶٫۱۵۴٫۷۰٫۱          ۱۵۶٫۱۵۴٫۷۱٫۱
Norton DNS:      ۱۹۸٫۱۵۳٫۱۹۲٫۱         ۱۹۸٫۱۵۳٫۱۹۴٫۱
SmartViper:       ۲۰۸٫۷۶٫۵۰٫۵۰           ۲۰۸٫۷۶٫۵۱٫۵۱

افزایش و بالا بردن سرعت اینترنت

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید