ارائه شرکت‌های سیسکو و مایکروسافت

ارائه شرکت‌های سیسکو و مایکروسافت

شرکت‌های سیسکو و مایکروسافت در یک همکاری جدید در صدد ارائه‌ی محصولات جدیدی به منظور آسانتر کردن مجازی‌سازی Data Center ها برای مالکان تجارت و بیزینس برآمدند.
این دو شرکت با هدف کاهش پیچیدگی‌ تکنولوژی های Cloud Computing با یکدیگر همکاری خواهند نمود.
تمرکز بر روی Data Center ها
سامانه‌ی محاسباتی یکپارچه‌ی سیسکو، موسوم به UCS2 را که بر روی راه‌حل‌های مرکز داده‌ تمرکز دارد و معماری Fast Track 3.3  مایکروسافت، به منظور ارائه‌ی راه‌حل‌های یکپارچه‌ای که به کسب‌و‌کار امکان توسعه، استقرار و مدیریت هر چه بهتر مراکز داده را می‌دهد، با یکدیگر ترکیب خواهند شد.
علاوه بر این، سیسکو بسته‌های جدیدی از Microsoft Fast Track ۳.۰ را ارائه خواهد کرد که موجب افزایش قدرت راه‌حل‌های مجازی‌سازی یکپارچه‌ی مراکز داده‌ها خواهد شد.
Satinder Sethi، معاون ارشد بخش راه‌حل‌های مراکز داده‌های سیسکو در بیانیه‌ای گفت نقطه‌ی برخورد محاسبات، شبکه، مجازی‌سازی و نرم‌افزار در مرکز عصر جدیدی از نو‌آوری‌ها قرار دارد. همکاری با مایکروسافت به ما این فرصت را خواهد داد تا به طور مشترک بر روی نو‌آوری‌ها و راه‌حل‌های یکپارچه کار کنیم تا از این طریق از پیچیدگی‌های مراکز داده بکاهیم و عمل‌کرد ساده، بهره‌وری فن‌آوری اطلاعات و بهبود مراکز داده‌ای را برای همکاران و مشتریان خود به ارمغان آوریم.

یانیه‌ای اعلام کرد: «تاثیرات قابل ملاحظه تلفن‌همراه بر شبکه‌
یانیه‌ای اعلام کرد: «تاثیرات قابل ملاحظه تلفن‌همراه بر شبکه‌های یکپارچه، انفجار بزرگ در استفاده از سیستم‌های ویدیویی و چندرسانه‌ای و افزایش نیاز بازار به استفاده از تلفن‌های همراه باعث می‌شود تا در شبکه‌های بی‌سیم اختلالات فراوان به وجود آید و این مسئله نیاز بیشتر سازمان‌ها به زیرساخت‌های ارتباطی پیشرفته برای از بین بردن این اختلالات را نمایان به وجود آید و این مسئله نیاز بیشتر سازمان‌ها به زیرساخت‌های ارتباطی پیشرفته برای از بین بردن این اختلالات را نمایان
های یکپارچه، انفجار بزرگ در استفاده از سیستم‌های ویدیویی و چندرسانه‌ای و افزایش نیاز بازار به استفاده از تلفن‌های همراه باعث می‌شود تا در شبکه‌های بی‌سیم اختلالات فراوان به وجود آید و این مسئله نیاز بیشتر سازمان‌ها به زیرساخت‌های ارتباطی پیشرفته برای از بین بردن این اختلالات را نمایان به وجود آید و این مسئله نیاز بیشتر سازمان‌ها به زیرساخت‌های ارتباطی پیشرفته برای از بین بردن این اختلالات را نمایان
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید